Як підібрати клей для плитки? Укладання плитки під клей

Автор: user Опубликовано: 20/03/2020 Рубрика: Новости |

При укладанні великоформатної плитки дуже важливо вибрати правильний тип клею, щоб адгезія між плиткою і основою не погіршувалася протягом багатьох років, а також щоб не допустити деформації плитки і гарантувати максимальну надійність незалежно від виду укладання (підлоги або стіни, внутрішні чи зовнішні роботи). Дуже популярний клей для плитки.

З огляду на приписи і рекомендації діючих норм і стандартів, необхідно спиратися на наступні принципи під час підготовки до роботи і безпосередньо самої укладання.

Перший крок в процесі укладання — переконатися в тому, що основа не має тріщин, є сухим, досить витриманим, рівним і чистим. Якщо основа не задовольняє даним вимогам, слід провести ремонтні роботи і відновити його цілісність. (Плитка на погано підготовленому підставі розтріскається в 99% випадків).
Укладаючи плитку, створюйте шви завширшки не менше 2 мм. Ширина швів розраховується особливим чином і залежить від умов навколишнього середовища, місця укладання, розміру плитки і типу підстави.

Шви особливо важливі для укладання великоформатної плитки, тому що:
вони нівелюють вплив відхилення від площини різних плиток;
вони помітно зменшують модуль пружності, а значить і жорсткість плиткового покриття; якщо плитки кладуться встик, то за своїми характеристиками вони являють собою одну велику неподільну плитку.


Шви, в свою чергу, зменшують модуль пружності плиток, тому що модуль пружності затерли дуже невеликий в порівнянні з керамічними виробами. В результаті, завдяки швах плитка здатна повторювати рухи підстави, що виникають унаслідок опади конструкції, гігрометріческой усадки, теплового розширення і т.д.
Завдяки швах вдається уникнути небезпечних напруг, які могли б привести до відділення плитки.
Крім повторення розташування конструктивних швів, слід також створювати компенсаційні шви.
При укладанні плитки на внутрішні поверхні створюйте деформаційні і компенсаційні шви через кожні 25 м2.

Зовнішні роботи вимагають поділу поверхні на ділянки площею 9-12 м2.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Все права защищены © 2013-2020 Блог | Про кошек и собак Украины.