0

Рекламні сувеніри: 3 найкращi варiанти від магазину «Магнітік ЮА»

Posted by redactorOZ on 19/01/2021 in Новости |

Всіляких видів рекламно-сувенірної продукції на сьогоднішній день справді незліченна безліч. Звичайно, роздача сувенірів в якості реклами не є винаходом новітнього часу. Великі і не дуже компанії використовували цю стратегію, ще починаючи з позаминулого століття.

Але з можливістю масового виготовлення недорогих сувенірів самого різного характеру практично необмеженими тиражами і в мінімальні терміни цей спосіб просування бренду, можна сказати, знайшов друге дихання.

Завдяки роздачі сувенірів, можна:

  • Підвищити показники впізнаваності компанії та продукції, що просувається;

  • Поширити контактну та іншу інформацію;

  • Попередити про проведення промо-акції, знижки і т.д .;

  • Підвищити лояльність до компанії з боку споживачів і ділових партнерів;

  • Залучити нових покупців;

  • Нарешті, просто зробити людям приємне.

Насправді, видів сувенірів, які можна видавати як клієнтам, так і простим відвідувачам компанії, може бути безліч. І грамотний маркетолог, безумовно, зможе вдало вибрати варіант подарунка з того чи іншого приводу.

3 найпопулярніші види рекламних сувенірів:

  1. Упаковка. Як не дивно, але пакувальна продукція — наприклад, найпростіші паперові або поліетиленові пакети — це дуже ефективний спосіб просування інформації в маси. Це давно зрозуміли найвідоміші компанії і широко застосовують на практиці.

  2. Подарунки з нагоди пам’ятних дат і свят. Вони можуть підноситись особливо цінним клієнтам з приводу настання деяких знаменних дат для них — річниці, Дні Народження і т.д. Також можна приурочити роздачу дрібних тематичних сувенірів до того чи іншого свята — ялинкові іграшки до Нового року, сердечка до Дня всіх закоханих і т.д.

  3. Канцелярське приладдя — один з найбільш поширених сувенірів. Авторучки і календарики, блокноти та гумки, олівці. Все це буде, безумовно, приємним дріб’язком, які можна роздавати і під час придбання будь-якого товару, і навіть просто так на вулиці — для того, щоб підвищити масову впізнаваність бренду. Сюди ж можна віднести і інші «дрібниці» — запальнички, брелоки і т.д.

Сувенірна продукція от magnitik.ua

Звичайно, якісна сувенірна продукція з логотипами буде і коштувати набагато більше, ніж деяка інша, масова. А тому дарувати таку потрібно буде дійсно найціннішим клієнтам. І знайти таку продукцію можна в магазині «Магнітік ЮА», де знаходиться великий вибір різних сувенірів.

Крім того, Ви отримаєте тільки якісну продукцію, котра буде відповідати статусу Вашої компанії і тільки поліпшить ставлення клієнтів до Вас.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2013-2021 Блог | Про кошек и собак Украины All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.