Перевага інсектицидів

Автор: user Опубликовано: 03/07/2020 Рубрика: Новости |

Сьогодні в магазинах можна зустріти широкий спектр різних комерційних найменувань інсектицидів — препаратів для боротьби з комахами шкідниками. У дачників таке розмаїття викликає безліч питань, пов’язаних з спрямованістю і ефективністю їх дії, безпекою та можливими наслідками. Ходять чутки, що якісь препарати вже застаріли і не діють на шкідників, а якісь навпаки «сучасні» і тому високоефективні. Питання, правда це чи ні? Але якщо вас цікавлять інсектициди, переходите на сайт https://harvest-center.com.ua/insekticidi/.

Harvest Center

Фахівці мережі садових магазинів рекомендують з обережністю ставитися до подібних чуток, часто формується рекламою. З метою прояснення ситуації проведемо короткий аналіз існуючих у продажу препаратів. За діючою речовиною і принципам дії можна сформувати наступні однотипні групи препаратів:

1. Баргузин, Гром, Грім-2, Землин, Медветокс, Муравьед, мурашина, Мурацід, Мухоїд, Почин, Провотокс. Все виробляються на основі однієї діючої речовини — диазинон, в різних концентраціях. Це несистемні препарати широкого спектра дії. Діазінон практично не розчиняється у воді, тому їм можна ефективно боротися з такими почвообітающіх шкідниками, як: дротяники, капустяна і цибулевий муха, довгоносики, підгризаючих совка, попелиці, блішки. Крім того, він володіє і акарицидну дією, тобто ефективний проти павукоподібних шкідників — кліщів. Раніше на основі диазинон виготовлялися препарати для побутового використання, але потім він був заборонений для домашнього застосування, внаслідок високого ступеня небезпеки і здатності накопичуватися в організмі людини. Діазінон — потенційний забруднювач ґрунту і підземних вод. Період розпаду в грунті 9-18 днів.

2. Зубр, Іскра золота, Командор, Конфідор, Корадо, Муссон, Танрек. Все робляться на основі діючої речовини — імідаклоприд — системний інсектицид, здатний поширюватися через клітини рослини. Препарат легко поглинається рослинами, добре діє системно через коріння. Виявляє високу залишкову активність. Особливу популярність імідаклоприд придбав через ефективності проти колорадського жука на картоплі. Використовується також для боротьби з комахами, що смокчуть: попелицями, цикадками, дельфацідамі, трипсами, білокрилками, довгоносики. Чи не ефективний проти нематод і павутинних кліщів. Імідаклоприд — дуже токсичними речовина, дуже небезпечне для ссавців, птахів, риб, дощових черв’яків, а також для людини. Період його розкладання в грунті від півроку до двох років. Для дачників і городників він дозволений на обмеженому числі культур. До цієї ж групи належить і препарат Актара. Діюча речовина у нього з іншою назвою, але тієї ж хімічної групи. Особливо добре працює проти щитівок, попелиць, кліщів, колорадського жука. Рекомендується для обробки троянд і декоративних чагарників.

3. Іскра М, Карбофос, Фенаксін-Плюс, Фуфанон, Інта-ЦМ. Виготовляються на основі малатиона — несистемний інсектицид і акарицид широкого спектру дії. Застосовується для боротьби з шкідливими комахами і кліщами на багатьох с / г культурах: на плодових культурах проти кліщів, попелиць, листоблошек, мідяниць, яблуневої молі та інших, на ягідниках проти жовтого листках пильщика, попелиць, на виноградниках проти виноградного борошнистого червця, на цитрусових проти більшості шкідників, які пошкоджують ці культури: цитрусової білокрилки, червців, червоного цитрусового кліща та інших. Високоефективний проти великого числа шкідників овочевих культур (кліщі, попелиці, трипси, листогризучі гусениці), на огірках і томатах в теплицях і парниках. Малатіон — Слаботоксичні речовина з періодом розпаду в грунті всього 1 день і одночасно з цим високоефективний засіб боротьби з широким спектром шкідників! Тому він дозволений і рекомендований для використання в особистих підсобних господарствах практично на всіх культурах. Малатіон успішно використовується з 1950 року. Його застосовують в медицині, в побуті, при догляді за парковими зонами і зонами відпочинку. Серйозних ознак стійкості шкідливих комах до дії малатиона на сьогоднішній день не виявлено! До цієї ж групи належить і Актеллік — препарат широкого спектру дії, рекомендований, в тому числі, і для кімнатного використання.

4. Інта-ЦМ, Іскра, Кінмікс, Фастак, Цунамі, Блискавка, Семпай. Діючі речовини у цих препаратів різні, але всі відносяться до єдиної хімічної групі — піретроїди. Це несистемні речовини для боротьби з широким спектром жують і сисних комах, особливо з метеликами, картопляної сонечком, колорадським жуком. Дозволені для дачників і городників на багатьох овочевих, плодових, ягідних і декоративних культурах. Мають гарну залишкової активністю при мінімальному негативному впливі на об’єкти навколишнього середовища, легко розкладаються в грунті і рослинах. Період розпаду в грунті близько 20 днів. Відмінною рисою багатьох пиретроидов є їх економічність, завдяки низькій необхідної концетрации при обробці. Багато піретроїди висок

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Все права защищены © 2013-2020 Блог | Про кошек и собак Украины.