0

Ціна автоцивілки 2018 року, які зміни відбуваються на ринку автострахування

Posted by ozgur on 08/10/2018 in Новости |

Як зміниться ціна автоцивілки 2018 у порівнянні з минулими показниками

ціна автоцивілки 2018

Тарифи, якими регулюються ціни на автострахування зазнали змін з 30 серпня 2018 року. Хоча базовий платіж знизився в порівнянні з минулим роком, але коригуючи коефіцієнти зросли, даючи переваги страховикам. Зміни торкнулися не лише тарифів. Повинна бути створена централізована база страхових компаній. Також ціна автоцивілки 2018 року дозволить зменшити кількість скарг водіїв на компанії. Страховики ж зможуть якісно та в повному обсязі виконувати свої зобов’язання перед водіями.

Змінена автоцивілка ОСАГО ціна влаштовує не всіх

автоцивілка ОСАГО ціна

Збитки від ДТП та можливу шкоду майну та здоров’ю громадян покриє поліс ОСАГО. Тариф на нього в цьому році зазнав змін. Тепер шкода життю може бути максимально оцінена в 200 тисяч гривень, а шкода майну виплачується максимум 100 тисяч гривень. Змін автоцивілка ОСАГО ціна зазнала як для киян, так і для жителів сіл та невеликих міст. Ліцензійні умови для страховиків були змінені. Всі, хто хоче працювати з населенням, повинні створити офіси в містах з населенням більше як 200 тисяч населення. Докладныше на https://avtocivilka.net.ua/uk/

Прийнята автоцивілка ціна Київ змусить платити більше

автоцивілка ціна Київ

Нововведення можуть призвести до того, що водії з Києва та інших великих міст почнуть замовляти поліси в сусідніх райцентрах. Працюючи на випередження, в багатьох містах біля Києва вже запроваджено страхові тарифи, які наближено до столичних. Розроблена на цей рік автоцивілка ціна Київ та його водіїв не влаштовує. Тому асоціація страхувальників України вважає, що тарифи створені штучно. Адже отримати виплати, як би високо вони не були задекларовані, досить важко. Цьому сприяє те, як виписаний Закон про автоцивілку, котрий не вирішує всіх проблем страхувальників та постраждалих в ДТП громадян.

Зміни, з якими на поліс цивільної відповідальності ціна зросте

поліс цивільної відповідальності ціна

Просування обов’язкового страхування вже не за горами. Так вважають в асоціації страхувальників України. Адже на поліс цивільної відповідальності ціна досить висока й вигідна для страховиків. А тому страхові компанії будуть лобіювати свої інтереси в законодавчих органах. Таким чином можна зробити висновки:

  1. ціна на автоцивілку реально зросла
  2. вимоги до страхових компаній стали серйознішими
  3. водіям треба готуватися до того, що з кожним роком треба буде платити більше
  4. жителям великих міст тарифи будуть підняті більше, ніж тим, хто проживає в селах та малих містечках

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2013-2021 Блог | Про кошек и собак Украины All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.